Prezentacja firm

Akademickie Biuro Karier UNS
Akademickie Biuro Karier UNS wspiera i aktywizuje studentów oraz absolwentów na rynku pracy. Pomaga w zdobywaniu pierwszych doświadczeń zawodowych. Akademickie Biuro Karier oferuje profesjonalne doradztwo zawodowe, kursy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje i doskonalące umiejętności pożądane przez pracodawców, pomoc w nawiązywaniu kontaktów z instytucjami i organizacjami regionalnego rynku pracy.
Polskie Towarzystwo Krajoznawcze
Polskie Towarzystwo Krajoznawcze, znany i ceniony organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży
Przyjaciele Kawy Sp. z o.o.
Przyjaciele Kawy - jesteśmy zgranym zespołem osób, które uwielbiają kawę. Oferujemy duży wybór ekspresów do kawy, zarówno do użytku domowego, jak i dla biur oraz gastronomii. Posiadamy również szeroki asortyment kawy: ziarnistej, mielonej, w saszetkach, tabletkach i kapsułkach oraz herbaty, a także akcesoriów dla baristów i dodatków do ekspresów. Jesteśmy jednym z największych sprzedawców ekspresów do kawy i kawy w rejonie Europy Wschodniej. Mamy sklepy internetowe i stacjonarne w krajach bałtyckich – na Litwie, Łotwie i w Estonii oraz w Finlandii i na Białorusi. Kawa to nasza pasja. Fachowo doradzimy, przyjaźnie obsłużymy i pomożemy w dokonaniu wyboru odpowiedniego do potrzeb ekspresu do kawy lub samej kawy. W sklepie internetowym łatwo i szybko można dokonać zakupu bez wychodzenia z domu, a w naszym sklepie stacjonarnym częstujemy wyśmienitą kawą!
Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k.
Tworzymy zgrany harmonijny zespół ekspertów – psychologów, doradców personalnych. Jesteśmy praktykami w zakresie rekrutacji. Wszystko, czego się podejmujemy, robimy z pasją i zaangażowaniem. W poszukiwaniu skutecznych rozwiązań, korzystamy ze sprawdzonych metod, ale też wychodzimy poza utarte schematy. Jesteśmy kreatywni, samodzielni, otwarci, zorientowani na cel i jakość.
Scena Kulturalna Sp. z o.o. SK
Scena Kulturalna to unikalny projekt realizowany w Warszawie oraz na polskim wybrzeżu. W nadchodzącym sezonie 2016, podczas wakacji wyruszamy wraz z kulturą do kluczowych miejscowości nadmorskich, w których odpoczywać będą urlopowicze. Scena Kulturalna to 7 podstawowych aktywności: kabarety i koncerty, przedstawienia dla dzieci, spotkania autorskie, księgarnia wakacyjna, kino oraz kawiarnia. Scena Kulturalna to również miejsce spotkań ciekawych ludzi i niezwykle miłego spędzania czasu.
Centrum Edukacyjno-Turystyczne CENTAUREA
C.E.T „Centaurea” powstało w odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów i zmieniający się rynek, który coraz częściej zamyka się na osoby z niskimi kwalifikacjami, posiadającymi słabe kompetencje osobiste, zawodowe, biznesowe i językowe. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres unikalnych usług w zakresie konsultingu biznesowego i szkoleń, przygotowujemy do uzyskania międzynarodowych certyfikatów językowych, osiągnięcia najlepszych rezultatów na egzaminach gimnazjalnych i maturalnych oraz zapewniamy najwyższe standardy metod szkoleniowych prowadzonych przez profesjonalnie przygotowanych ekspertów. Nasz zespół składa się wyłącznie z wysokiej klasy specjalistów posiadających szerokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Misją naszego Centrum jest efektywne przygotowanie Klienta do lepszego funkcjonowania w środowisku prywatnym i zawodowym, zwiększenia jego wydajności oraz poprawienie zyskowności przedsiębiorstwa, które prowadzi bądź w którym pracuje...
Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
Międzynarodowy Port Lotniczy Łódź znajdujący się w centrum Polski poprzez stymulowanie rozwoju transportu lotniczego, dba o efektywne zarządzanie infrastrukturą lotniskową. Zapewnia wysoką jakość świadczonych usług w zakresie obsługi pasażerów i towarów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Swim For A Dream
Fundacja Swim For a Dream pomaga tym, którym los nie szczędzi przeszkód. Adam Jerzykowski, jej twórca i pomysłodawca, poprzez realizację kolejnych wyzwań gromadzi fundusze na leczenie dzieci chorych onkologicznie. W tym roku jednym z jego wyzwań było przepłynięcie wpław z więzienia Alcatraz do San Francisco, aby pomóc czterem rodzinom borykającym się z chorobą nowotworową dzieci. SFAD to pokonywanie lęku i wyzwania sportowe, które mają przyciągać uwagę. Rok temu pomoc popłynęła do Fundacji Gajusz, Fundacji Marcina Gortata MG13 i Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Zebrane wtedy fundusze zmieniły rzeczywistość wielu ludzi ­ głównie dzieciaków. Oprócz pomocy finansowej, jednym z najważniejszych zakresów działania Fundacji jest Uniwersytet Potężnych Dzików, którego celem są szkolenia i warsztaty dla młodzieży oraz studentów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz kompetencji miękkich tak bardzo ważnych w przypadku wyboru odpowiedniej ścieżki zawodowej.
Evres Cleaning sp. z.o.o
Nasza firma zajmuje się usługami w zakresie m.in. ochrony, sprzątania oraz telemarketingu.
Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce
Nordea Bank AB S.A jest częścią Grupy Nordea, wiodącej instytucji finansowej w krajach skandynawskich. Powstało w 2010 roku z myślą o obsłudze skandynawskich jednostek biznesowych Nordea. Funkcjonuje w dwóch lokalizacjach – w Łodzi i Gdyni.
Capgemini Polska Sp. z o.o.
Capgemini is one of the world's foremost providers of consulting, technology and outsourcing services. Capgemini Business Services department is one of the first and the biggest outsourcing centers in Poland providing services in 30 different languages in the areas of: finance, accounting, banking, procurement, customer care and marketing services. Business Services employs over 3800 specialists in its offices located in Krakow and Katowice.
Przedszkolada s.j K.Brol, E.Mikucka
Dwujęzyczne przedszkole polsko- angielskie.
Prowork
Prowork.com.pl Agencja Au Pair Pobyty językowe u rodzin za granicą. Program Au Pair USA i Europa. 15 lat doświadczenia! ul. Warecka 8/46 00 - 040 Warszawa Tel.: + 48 (0) 22 323 63 35 e-mail: prowork@prowork.com.pl www: www.prowork.com.pl Jesteśmy na FB! FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR Co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą. Jeśli masz 18 - 30 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair! Agencja Prowork organizuje profesjonalne i bezpieczne wyjazdy Au Pair do USA, Anglii, Szwajcarii, Norwegii, Francji, Hiszpanii i innych krajów. Pomagamy w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi! Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych! Większość ofert Au Pair - opłacony przelot do rodziny! Skorzystaj z doświadczenia Prowork i zaplanuj swój wyjazd Au Pair za granicę!
Przedszkole Publiczne Krecik
Comtegra S.A.
W Comtegrze cenimy sobie wiedzę, jednak najważniejszy jest dla nas otwarty umysł, chęć do ciągłej nauki i pasja. Myślimy nieszablonowo, nie ograniczamy się do poznanych już technologii, z przyjemnością przedzieramy się przez złożone problemy techniczne, by w niestandardowy sposób pomagać naszym klientom. Jesteśmy integratorem systemów informatycznych oferującym rozwiązania z zakresu konsolidacji i wirtualizacji serwerów, stacji roboczych oraz pamięci masowych. Dostarczamy rozwiązania odtwarzania danych po katastrofie (Disaster Recovery) oraz zarządzania środowiskiem IT – Cloud Computing. Od lat współpracujemy ze światowymi liderami w swojej dziedzinie: EMC, Cisco, Citrix, CheckPoint, NetApp, Quantum czy Vmware. Więcej informacji o firmie na stronie: www.comtegra.pl
Global Business Services Partners Sp. z o. o.
Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w dziedzinie finansów i księgowości, administracji, HR oraz IT, stale wspierając naszych klientów w doborze personelu także w innych obszarach. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm, co pozwala naszym konsultantom na szybkie dotarcie do właściwych kandydatów. Zobacz aktualne oferty pracy: www.gbspartners.pl
Europejskie Centrum Młodzieży
Jako Europejskie Centrum Młodzieży w Łodzi istniejemy już od 18 lat. Jesteśmy stowarzyszeniem organizującym projekty i szkolenia językowe oraz pośredniczącym w wymianie międzynarodowej dzieci i młodzieży na terenie całej Europy. Nasza siedziba mieści się w Łodzi, przy ulicy Zakładowej 147A. Aktualnie poszukujemy kierowników zagranicznych projektów edukacyjno-językowych na sezon jesienny.
WALL JOBS SP. Z O.O.
Misją firmy Wall Jobs jest tworzenie innowacyjnych usług i rozwiązań z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Dzięki naszej dyspozycyjności 7 dni w tygodniu stanowimy oparcie dla klientów z najbardziej wymagających sektorów.
WORKZ SP Z O O
InterviewMe (https://interviewme.pl/) - działalność firmy opiera się na dwóch filarach. Pierwszym są usługi doradcze - konsultanci kariery tworzą skuteczne dokumenty aplikacyjne dla kandydatów. Drugim filarem jest kreator CV i listów motywacyjnych. To intuicyjne narzędzie, do którego wystarczy wpisać lub skopiować swoje dane ze starego CV i wybrać jeden z 20 szablonów. W sumie daje to ponad 400 wersji CV i listu motywacyjnego do wyboru. CV można dowolnie ustawiać, edytować oraz dodawać nowe sekcje. Aplikacja automatycznie tłumaczy stałe fragmenty CV na wybrany język i dopasowuje układ listu do konwencji obowiązującej w danym kraju. InterviewMe to również jeden z największych w Polsce blogów z poradnikami dla osób szukających pracy. Miesięcznie odwiedza go około 300 tysięcy osób.
Antal
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR, działa w 5 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji. Dzięki codziennym kontaktom zarówno z pracodawcami, jak i kandydatami Antal dysponuje najlepszymi informacjami na temat obecnych na rynku pracy trendów. W celu jeszcze większego pogłębienia tej wiedzy regularnie prowadzi również badania rynku pracy.
Simply Service sp. z o.o.
Jesteśmy agencją zatrudnienia wyspecjalizowaną w pozyskiwaniu kandydatów do pracy w stacjonarnej ochronie fizycznej oraz w usługach porządkowych. Posiadamy Certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 10706.
Learning Systems Poland S.A.
Szkoła języka angielskiego Speak Up należy do firmy Learning System Poland S.A. Speak Up to sieć nowoczesnych szkół języka angielskiego, która liczy kilkadziesiąt placówek w Polsce oraz na świecie. Obecnie planowane są otwarcia kolejnych szkół za granicą. Czy chciałbyś swobodnie komunikować się po angielsku? Zwiedzać świat bez bariery językowej i rozmawiać bez tremy na spotkaniach biznesowych? Chcesz znaleźć prostą metodę nauki języka angielskiego? Na dodatek chciałbyś dopasować program nauczania do swoich indywidualnych potrzeb i wielu codziennych zajęć? Jeśli nurtują Cię te lub podobne pytania, jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie. A odpowiedź jest jedna: Speak Up!
Learning Systems Poland S.A.
Szkoła języka angielskiego Speak Up należy do firmy Learning System Poland S.A. Speak Up to sieć nowoczesnych szkół języka angielskiego, która liczy kilkadziesiąt placówek w Polsce oraz na świecie. Obecnie planowane są otwarcia kolejnych szkół za granicą. Czy chciałbyś swobodnie komunikować się po angielsku? Zwiedzać świat bez bariery językowej i rozmawiać bez tremy na spotkaniach biznesowych? Chcesz znaleźć prostą metodę nauki języka angielskiego? Na dodatek chciałbyś dopasować program nauczania do swoich indywidualnych potrzeb i wielu codziennych zajęć? Jeśli nurtują Cię te lub podobne pytania, jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie. A odpowiedź jest jedna: Speak Up! Witamy w naszej szkole językowej! Jesteśmy szkołą unikalnych rozwiązań. Naszym celem jest Twój sukces językowy. Gwarantujemy, że z nami nauczysz się języka angielskiego szybko i skutecznie.
Firma testowa
OSTC Poland Sp. z o.o.
W ciągu zaledwie 15 lat OSTC stało się jedną z największych firm tradingowych na świecie. Dziś zatrudniamy ponad 450 osób w 14 biurach na całym świecie, od Polski przez Wielką Brytanię, Indie, Chiny, Rosję po Hiszpanię. Wspieramy naszych pracowników na drodze osiągnięcia sukcesu w roli traderów. Zatrudniamy młodych, ambitnych i utalentowanych ludzi.

Strony

 
Platforma OLZA współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.